BSC
Dames Heren
      JSC A
Dames Heren
      JSC B
Dames Heren
      JSC C
Dames Heren
      5km Recr.
Totaal
      7km Recr.
Totaal
     

 

Uitslagen 2016 JSC B Heren

Positie StartNr Naam Woonplaats Hindern Looptijd Punten
1 5 Giel van Gorp Udenhout 0 00:42:43 100000
2 1 Bart Postma Driebergen 0 00:42:44 99997
3 2 Maarten Heerkens Driebergen 0 00:43:01 99940
4 3 Jelle Nijhuis Vollenhove 0 00:43:13 99900
5 11 Lucas Bouwman Westerbork 0 00:43:30 99843
6 14 Kevin Jonker Diepenheim 0 00:44:33 99633
7 63 Gert Tijhuis Nijverdal 0 00:45:17 99487
8 4 Gabe Rollingswier Bontebok 0 00:45:19 99480
9 7 Herman Domhof Harreveld 0 00:45:54 99363
10 8 Jurgen Verlinden Zeist 0 00:45:55 99360
11 66 Robin Veldkamp Aalten 0 00:46:05 99327
12 12 Mathijs Kimmel Elst 0 00:46:14 99297
13 10 Tim in 't Veld Vollenhove 0 00:46:59 99147
14 6 Marten Topper Leek 0 00:47:11 99107
15 62 Jorn Zwart Snakkerburen 0 00:48:27 98853
16 15 Rik Mul Zeewolde 0 00:48:28 98850
17 61 Leon Sweitser Olst 0 00:48:29 98847
18 79 Twan ter Horst Aalten 0 00:49:22 98670
19 87 Tijmen van der Kolk Eursinge 0 00:49:39 98613
20 84 Lars Verhoeven Udenhout 0 00:49:46 98590
21 78 Bart Grootjans Westerbork 0 00:49:48 98583
22 16 Tim Nieland Nieuwolda 0 00:50:16 98490
23 18 Wessel Danen Ulft 0 00:50:30 98443
24 64 Koert Janssen Andelst 0 00:51:03 98333
25 72 Jesse Linthorst Haarle 0 00:51:19 98280
26 67 Sam Gelissen Leeuwarden 0 00:52:01 98140
27 77 Job Veldhoen Wijhe 0 00:52:28 98050
28 13 Bart Stap Hoogkarspel 0 00:52:49 97980
29 65 Jort van Deutekom Leeuwarden 0 00:52:52 97970
30 9 Rink van Dijk Leeuwarden 0 00:53:17 97887
31 20 Simon van Kleef Hallum 0 00:54:21 97673
32 69 Thomas Kuik Amerongen 0 00:54:43 97600
33 21 Martijn Sep Arnhem 0 00:55:24 97463
34 26 Daan Harders Westerbork 0 00:55:53 97367
35 68 Skip Huirne Aalten 0 00:55:56 97357
36 23 Erwin Sijm Hoogkarspel 0 00:55:57 97353
37 19 Matz Leeflang Vollenhove 0 00:56:36 97223
38 83 Julian Santbergen Marknesse 0 00:56:43 97200
39 22 Robin Sep Arnhem 0 00:56:45 97193
40 29 Mats van der Deure Bovenkarspel 0 00:56:55 97160
41 28 Koen Witte Swifterbant 0 00:58:30 96843
42 70 Thomas Niemarkt Hallum 0 00:58:43 96800
43 24 Joep Tekath Loon op zand 0 00:58:53 96767
44 80 Rik Witte Swifterbant 0 00:59:06 96723
45 30 Wouter Westhoven Enkhuizen 0 00:59:18 96683
46 75 Joris Schuver Zeist 0 00:59:20 96677
47 86 Thomas Ponsen Leeuwarden 0 00:59:25 96660
48 76 Daniel Schuver Zeist 0 01:00:15 96493
49 73 Harry Lammers Ede 0 01:01:30 96243
50 60 Lucas Lubbers Eibergen 0 01:01:39 96213
51 89 Jannes Frieling Deventer 0 01:02:18 96083
52 82 Tristan Knufing Harreveld 0 01:11:00 94343
DNS 85 Demian Beld Vollenhove 0 00:00:00 0
DNS 81 Rens Dreuning Dronten 0 00:00:00 0
DNS 74 Niels Devilee Leeuwarden 0 00:00:00 0
DNS 71 Tim ten Have Leeuwarden 0 00:00:00 0
DNS 27 Sander Batterink Westerbork 0 00:00:00 0
DNS 25 Cas van de Pol Udenhout 0 00:00:00 0
DNS 17 Joran Spier Almere 0 00:00:00 0
DSK 90 Ruben Olthof Oldenzaal 0 00:51:09 0
DNF 88 Sep Lageweg Zeist 0 00:00:00 0
Website door Dinkelworks - © 2018 Survival Wesepe