Jeugd Survival Circuit C
Dames Heren
      Jeugd Survival Circuit B
Dames Heren
      Jeugd Survival Circuit A
Dames Heren
      Korte Survivalrun (BSC)
Dames Heren
      Recreanten 5km
Totaal
      Recreanten 7km
Totaal
     

 

Uitslagen 2017 Jeugd Survival Circuit B Heren

Positie StartNr Naam Woonplaats Hindern Looptijd Punten
1 1 Bart Postma Driebergen 0 00:37:47 100000
2 2 Maarten Heerkens Driebergen-rijsenburg 0 00:38:15 99907
3 4 Jasper Koenis Hoogkarspel 0 00:39:08 99730
4 9 Wessel Danen Ulft 0 00:39:30 99657
5 5 Mathijs Kimmel Elst 0 00:41:01 99353
6 8 Jorn Zwart Snakkerburen 0 00:41:16 99303
7 11 Twan ter Horst Aalten 0 00:41:57 99167
8 12 Imre Monzón Leeuwarden 0 00:42:22 99083
9 19 Tim Nieland Nieuwolda 0 00:42:29 99060
10 10 Rik Mul Zeewolde 0 00:42:41 99020
11 21 Sam Gelissen Leeuwarden 0 00:43:05 98940
12 23 Mauro van Wunnik Arnhem 0 00:43:46 98803
13 7 Bas Smit Vollenhove 0 00:43:50 98790
14 20 Daan Harders Westerbork 0 00:44:52 98583
15 15 Daan Smit Vollenhove 0 00:45:00 98557
16 26 Guus Diepenmaat Rekken 0 00:45:06 98537
17 92 Niels de Boer Emmeloord 0 00:45:12 98517
18 30 Twan Geven Dinxperlo 0 00:45:15 98507
19 41 Huib van der Veur Mildam 0 00:45:17 98500
20 27 Senna van Strien Biezenmortel 0 00:46:05 98340
21 22 Martijn Sep Arnhem 0 00:46:06 98337
22 33 Mats van der Deure Bovenkarspel 0 00:47:19 98093
23 49 Joris Schuver Zeist 0 00:47:31 98053
24 82 Benjamin Burghouwt Bovenkarspel 0 00:48:13 97913
25 29 Jort van Deutekom Leeuwarden 0 00:48:25 97873
26 65 Remco Sijm Hoogkarspel 0 00:48:34 97843
27 81 Hidde Stallinga Arnhem 0 00:48:52 97783
28 40 Job Veldhoen Wijhe 0 00:48:53 97780
29 24 Jeroen van der Meulen Ureterp 0 00:48:58 97763
30 16 Mik van Lieshout Arnhem 0 00:49:35 97640
31 90 Julius Grin Lutjebroek 0 00:49:50 97590
32 44 Luuk van der Vlerk Havelte 0 00:50:29 97460
33 38 Max Wolters Leeuwarden 0 00:50:33 97447
34 52 Robin Schraa Dronten 0 00:50:39 97427
35 66 Thijs Grijsen Niekerk 0 00:50:48 97397
36 80 Yoran van Willigen Vlaardingen 0 00:51:10 97323
37 48 Daniel Schuver Zeist 0 00:51:30 97257
38 64 Demian Beld Vollenhove 0 00:51:38 97230
39 83 Kevin Veldkamp Aalten 0 00:52:08 97130
40 77 Ivar Hendrikman Leeuwarden 0 00:53:25 96873
41 86 Gijs Nijenhuis Dinxperlo 0 00:53:52 96783
42 78 Ijsbrand Roelants Doorn 0 00:54:16 96703
43 59 Lucas Zubcevic Utrecht 0 00:54:24 96677
44 28 Matz Leeflang Vollenhove 0 00:55:05 96540
45 69 Jip Werner Goutum 0 00:55:24 96477
46 46 Jelle Stegers Beltrum 0 00:55:27 96467
47 62 Henrie Wink Havelte 0 00:56:11 96320
48 54 Kilian Barkmeijer Leeuwarden 0 00:56:17 96300
49 72 Niels de Boer Hoogkarspel 0 00:57:29 96060
50 91 Koen Botman Bovenkarspel 0 00:57:39 96027
51 56 Bart Kootstra Havelte 0 00:58:04 95943
52 84 Quint Kuitert De knipe 0 00:58:05 95940
53 87 Boaz Van Ooijen Zwolle 0 00:58:43 95813
54 89 Rens Winkler Zwolle 0 01:00:47 95400
55 73 Mark van 't Veld Zwolle 0 01:00:49 95393
56 71 Benjamin De Jong Oranjewoud 0 01:02:52 94983
57 70 Rowan Sieders Vollenhove 0 01:02:57 94967
DNS 93 Milan van Belkom Bilthoven 0 00:00:00 0
DNS 63 Mike Schuch Leek 0 00:00:00 0
DNS 51 Niels Devilee Leeuwarden 0 00:00:00 0
DNS 36 Kylian Pueper Goutum 0 00:00:00 0
DNS 32 Milo Bergsma Arnhem 0 00:00:00 0
DNS 13 Bart Grootjans Westerbork 0 00:00:00 0
Website door Dinkelworks - © 2018 Survival Wesepe