Jeugd Survival Circuit C
Dames Heren
      Jeugd Survival Circuit B
Dames Heren
      Jeugd Survival Circuit A
Dames Heren
      Korte Survivalrun (BSC)
Dames Heren
      Recreanten 5km
Totaal
      Recreanten 7km
Totaal
     

 

Uitslagen 2017 Jeugd Survival Circuit C

Positie StartNr Naam Woonplaats Hindern Looptijd Punten
1 102 Ferry Schurink Vollenhove 0 00:41:07 100000
2 101 Kick Woltering Varsseveld 0 00:41:54 99843
3 105 Jarno Visser Kootstertille 0 00:42:13 99780
4 107 Rens van Balkom Udenhout 0 00:43:43 99480
5 108 Gijs Roelofs Nijverdal 0 00:43:44 99477
6 112 Bjorn van Nieuwenhuizen Zeist 0 00:45:11 99187
7 175 Jelmer Oudenaller Venhuizen 0 00:45:26 99137
8 161 Daan Caspari Bovenkarspel 0 00:45:55 99040
9 113 Jip Kerssies Hijken 0 00:46:13 98980
10 121 Ruben Van Binsbergen De bilt 0 00:46:54 98843
11 162 Teije van der Kooij Doorn 0 00:46:55 98840
12 123 Merijn Wiggers Beilen 0 00:47:01 98820
13 132 Ryan Pasma Groningen 0 00:47:03 98813
14 118 Jochem Spoolder Nijverdal 0 00:47:17 98767
15 103 Thomas Giesberts Doorn 0 00:47:29 98727
16 115 Jelmer s. Boonstra De knipe 0 00:47:51 98653
17 174 Nick Jongman Vollenhove 0 00:48:33 98513
18 114 Teije Roelofs Havelte 0 00:48:35 98507
19 127 Menno Schotanus De knipe 0 00:48:46 98470
20 117 Gerrit jan Van der Meulen Zwaagwesteinde 0 00:48:49 98460
21 119 Taco Müller Hoge hexel 0 00:49:47 98267
22 122 Tjardi Dörfel De bilt 0 00:51:05 98007
23 134 Max van den Dool Bilthoven 0 00:51:28 97930
24 133 Jasper Frederiks Westerbork 0 00:52:21 97753
25 163 Koen Schoenmakers Udenhout 0 00:54:28 97330
26 166 Rick Leusink Eibergen 0 00:54:56 97237
27 135 Kjell Brugman Eibergen 0 00:55:09 97193
28 164 Stijn Schoenmakers Udenhout 0 00:55:30 97123
29 143 Mike Bossers Swifterbant 0 00:55:46 97070
30 145 Stijn Nijenhuis Groningen 0 00:56:26 96937
31 130 Dwendo Dörfel De bilt 0 00:56:38 96897
32 140 Joran Klumperman Hellendoorn 0 00:57:20 96757
33 159 Jan-willem te Grotenhuis Renkum 0 00:58:59 96427
34 192 Justin Stoute Zwolle 0 01:00:00 96223
35 138 Olivier Bus Westerbork 0 01:00:53 96047
36 158 Martin Schraa Dronten 0 01:01:06 96003
37 176 Mees van der Deure Bovenkarspel 0 01:01:12 95983
38 195 Max ter Haar Aalten 0 01:02:06 95803
39 178 Milan Stoute Zwolle 0 01:02:16 95770
40 148 Boudewijn Bus Westerbork 0 01:06:37 94900
41 197 Izak Venema Marknesse 0 01:08:25 94540
42 151 Joris Dechesne Leeuwarden 0 01:09:15 94373
43 184 Kevin Rootinck Groenlo 0 01:11:27 93933
44 187 Guus Rademaker Bilthoven 0 01:13:05 93607
45 153 Arnold Reiding Kootstertille 0 01:19:05 92407
46 186 Dirk Boomkamp Harreveld 0 01:20:01 92220
47 196 Fitz van der Vlerk Havelte 0 01:24:38 91297
48 157 Tom van der Hulst Groningen 0 01:30:52 90050
49 193 Leonardo Carta Kollum 0 01:33:56 89437
50 155 Simon Harders Westerbork 0 01:36:07 89000
0 198 Manly Hammidian Bilthoven 0 00:00:00 0
0 181 Siebrand van Dellen Nijverdal 0 00:00:00 0
0 180 Morris J. Limbach Bilthoven 0 00:00:00 0
0 172 Mark Lommert Lichtenvoorde 0 00:00:00 0
0 147 Fabian Beld Vollenhove 0 00:00:00 0
0 137 Finn Braas Hoogkarspel 0 00:00:00 0
0 128 Jeremy Pasma Groningen 0 00:00:00 0
0 124 Jelle Bouma Drachtstercompagnie 0 00:00:00 0
0 110 Justin Kuipers 't haantje 0 00:00:00 0
0 106 Jannik van der Beek Bakkeveen 0 00:00:00 0
0 104 Tom Woollard De knipe 0 00:00:00 0
0 194 Job Rademaker Bilthoven 0 00:00:00 0
1 111 Lizelotte van Dokkum Groningen 0 00:47:32 100000
2 109 Britt van Gils Hengelo(o) 0 00:48:24 99827
3 116 Floor van Groenendaal Biezenmortel 0 00:48:53 99730
4 165 Lieke Hengeveld De heurne 0 00:50:24 99427
5 125 Julia de Vries Nijverdal 0 00:50:40 99373
6 136 Julia Teunissen Veenendaal 0 00:50:58 99313
7 142 Ilse Frederiks Westerbork 0 00:53:16 98853
8 129 Diede Hörning Aalten 0 00:54:14 98660
9 131 Emma Nijenhuis Dinxperlo 0 00:54:15 98657
10 120 Gelien Reiding Kootstertille 0 00:55:10 98473
11 139 Tessa Bos Vollenhove 0 00:57:56 97920
12 183 Carlijn Riezebos Wesepe 0 00:58:18 97847
13 169 Kristel Sijm Hoogkarspel 0 01:00:45 97357
14 144 Maya van Lindert Driebergen-rijsenburg 0 01:01:33 97197
15 168 Lylian Wink Havelte 0 01:02:12 97067
16 126 Anouk van Lieshout Arnhem 0 01:03:06 96887
17 171 Fleur Huijgens Wesepe 0 01:03:38 96780
18 167 Myrte Bannink Noordijk 0 01:05:01 96503
19 160 Thirsa Rijpstra Oenkerk 0 01:07:27 96017
20 149 Iris van der Laan Groningen 0 01:10:49 95343
21 152 Mette Bril Havelte 0 01:11:13 95263
22 190 Linda Rootinck Groenlo 0 01:11:21 95237
23 170 Sanne Tragter Geesteren 0 01:12:26 95020
24 150 Cato Prins Zeist 0 01:12:49 94943
25 182 Bodine Koenis Hoogkarspel 0 01:14:22 94633
26 177 Chantal Vrielink Beilen 0 01:17:01 94103
27 154 Emma Jolink Neede 0 01:17:01 94103
28 191 Karlijn van Nieuwenhuizen Zeist 0 01:22:23 93030
29 188 Lisa Wolfs Zeist 0 01:22:24 93027
30 156 Marilou van Lindert Driebergen-rijsenburg 0 01:25:29 92410
31 173 Evi van Nunen Tilburg 0 01:30:20 91440
32 189 Awa r.e. Hammidian Bilthoven 0 01:33:37 90783
0 185 Lisa Tragter Geesteren 0 00:00:00 0
0 179 Mirte van Nieuwenhuizen Zeist 0 00:00:00 0
0 146 Meike van Rooijen Doorn 0 00:00:00 0
0 141 Gina Maas Udenhout 0 00:00:00 0
Website door Dinkelworks - © 2018 Survival Wesepe