10km Wedstrijd
Dames Heren
      10km Recreanten
Totaal
      5km Recreanten
Totaal
     

 

Uitslagen 2018 10km Wedstrijd Heren

Positie StartNr Naam Woonplaats Hindern Looptijd Punten
1 1 Werner Valk Oudehorne 0 01:13:50 100000
2 16 Tom Wagemans Lettele 0 01:15:58 99573
3 20 Bart de Haas Bovenkarspel 0 01:18:01 99163
4 2 Timo de Boer Elst ut 0 01:20:20 98700
5 7 Thijs Havinga Notter 0 01:23:32 98060
6 4 Ydo de Vries Heerenveen 0 01:24:08 97940
7 6 Michael Velthorst Varsseveld 0 01:25:13 97723
8 3 Rogier van Vliet Westerbork 0 01:29:37 96843
9 21 John den Boer Vollenhove 0 01:30:00 96767
10 53 Gerben Franke Oldenzaal 0 01:30:24 96687
11 8 Richard Reimink Nijverdal 0 01:30:25 96683
12 31 Thijs Jansen Dinxperlo 0 01:30:42 96627
13 24 Gijs Haccou Ulft 0 01:32:04 96353
14 48 Tom Nieuwenhuis Wesepe 0 01:32:07 96343
15 18 Ronald Boomkamp Eibergen 0 01:32:18 96307
16 29 Bart Hoenderboom Aalten 0 01:32:20 96300
17 15 Tom Waalder Aalten 0 01:32:39 96237
18 62 Hugo Braas Nijverdal 0 01:33:21 96097
19 28 Hans Kamphuis Nijverdal 0 01:35:50 95600
20 9 Wessel Klumperman Enschede 0 01:35:55 95583
21 65 Frank Mookhoek Zeist 0 01:36:21 95497
22 63 Rik Dommerholt Nijverdal 0 01:37:16 95313
23 11 Bram ten Hove Rijssen 0 01:40:23 94690
24 51 Marc Loeve Krimpen aan den ijssel 0 01:40:54 94587
25 58 Marthijn Huiskes Dronten 0 01:41:54 94387
26 27 Johan van Vliet Westerbork 0 01:42:53 94190
27 38 Jochem de Groot Vries 0 01:44:13 93923
28 33 Thomas Dommerholt Nijverdal 0 01:46:18 93507
29 14 Willem Koet Heerenveen 0 01:48:22 93093
30 50 Gerben Brands Holten 0 01:48:42 93027
31 84 Quintin Poelen Lent 0 01:49:14 92920
32 10 Gerald Zandbergen Vollenhove 0 01:50:34 92653
33 12 Meine h. Algra Drachten 0 01:54:23 91890
34 64 Tom ten Wolde Grootebroek 0 01:56:48 91407
35 36 Oscar van Nunen Tilburg 0 01:57:09 91337
36 69 Johan Slump Zeist 0 01:59:36 90847
37 5 Marco Schuurman Raalte 0 02:00:38 90640
38 26 Ronald Riemeijer Deventer 0 02:02:12 90327
39 56 Werner Kolkman Ruurlo 0 02:03:37 90043
40 90 Thijs Holkers Nijverdal 0 02:05:09 89737
41 93 Freek Holkers Nijverdal 0 02:05:10 89733
42 49 Mark Ten Hoor Hoogeveen 0 02:05:37 89643
43 83 Pascal Mokkink Lichtenvoorde 0 02:11:50 88400
44 43 Kees Suijkerbuijk Soest 0 02:12:30 88267
45 46 Hans Vlaar Grootebroek 0 02:15:46 87613
46 75 Herbert Kruitbosch Groningen 0 02:15:57 87577
47 76 Jan Pladdet Colmschate 0 02:18:08 87140
48 39 Jordy Beekman Raalte 0 02:19:14 86920
49 72 Colin de Roos Zeist 0 02:20:43 86623
50 61 Max ruben Nieuwenhuis Wesepe 0 02:23:34 86053
51 25 Leon Heusinkveld Varsseveld 0 02:34:15 83917
52 87 Seth Dorenbos Dokkum 0 02:35:50 83600
53 78 Jesse Beusekamp Bathmen 0 02:42:04 82353
54 54 Renzo Wouda Heerenveen 0 02:49:08 80940
55 23 Jeroen Alink Vries 1 01:34:58 71773
56 71 Bas Alferink Raalte 1 01:55:04 67753
57 86 Roy Teunissen Ulft 1 02:25:16 61713
DNS 60 Wim Onnes Beilen 0 00:00:00 0
DNS 80 Koen van Strien Udenhout 0 00:00:00 0
DNS 42 Andres Moreno ruiz Varsselder 0 00:00:00 0
DNS 45 Marco Jansen van galen Rockanje 0 00:00:00 0
DNS 91 Walter Heuver Nijverdal 0 00:00:00 0
DNS 89 Stefan Biedermann Wuppertal 0 00:00:00 0
DNS 73 Evert ane Abma Leeuwarden 0 00:00:00 0
DNS 35 Jelle Buitenhuis Enschede 0 00:00:00 0
DNS 17 Jeroen Keizer Hengelo 0 00:00:00 0
DNS 85 Ric Brand Holten 0 00:00:00 0
DNS 30 Robin Robbemond Hooglanderveen 0 00:00:00 0
DNS 82 Mattia E.S. Carta Kollum 0 00:00:00 0
DNS 37 Hj Kooke Haren 0 00:00:00 0
DNS 79 Johan Hoek Havelte 0 00:00:00 0
DNS 88 Stefan Coppers Amsterdam 0 00:00:00 0
DNS 19 Martin Kraster Valthe 0 00:00:00 0
DNS 81 Matthijs Jansen Witteveen 0 00:00:00 0
DNS 34 Yorick Klein gunnewiek Beltrum 0 00:00:00 0
DNS 57 Jan roelof Buruma Oudwoude 0 00:00:00 0
DNS 92 Wout max Westerman Leeuwarden 0 00:00:00 0
DNS 68 Pascal Assinck Eibergen 0 00:00:00 0
DNS 77 Jelte van der Linde Molenend 0 00:00:00 0
DNS 22 Peter Baan Holten 0 00:00:00 0
DNS 66 Roel van Uden Zevenaar 1 00:00:00 0
DNF 59 Cas Slinkman Wesepe 0 00:00:00 0
Website door Dinkelworks - © 2018 Survival Wesepe